-
60x Wonen in Venn
Wonen in Venn. Op reedb.com vind je een grote selectie Wonen in Venn om te huren of te kopen.
- Etagenwohnung in 41564 Kaarst, Flachsbleiche
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 85.00 m²
Land 11945.00 m²
3 Kamer
€ 206 00041564 Kaarst
/GermanyRelevantie:(71.1 %)
Distanz: Krefeld Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 17 km - Etagenwohnung in 41564 Kaarst, Flachsbleiche
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 84.00 m²
Land 11945.00 m²
3 Kamer
€ 214 70041564 Kaarst
/Germany - Tönisvorst: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 113.00 m²
Land 1000.00 m²
€ 255 00047918 Tönisvorst
/GermanyRelevantie:(84.4 %)
Distanz: Kempen Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 8 km - Krefeld: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 265.00 m²
Land 952.00 m²
€ 225 00047804 Krefeld
/GermanyRelevantie:(100 %) - Krefeld: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 104.00 m²
Land 513.00 m²
€ 367,00047804 Krefeld
/GermanyRelevantie:(62.2 %)
Distanz: Duisburg Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 24 km - Zweifamilienhaus in 41379 Brüggen, Königstr.
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 257.00 m²
Nuttig gebied 137.00 m²
Land 761.00 m²
€ 85 00041379 Bruggen
/GermanyRelevantie:(100 %) - SOLIDE KAPITALANLAGE IN GUTER LAGE VON BRÜGGEN
Plat te koop
Leefruimte 74.00 m²
3 Kamer
€ 129 99541379 Bruggen
/GermanyRelevantie:(100 %) - WUNDERSCHÖN MIT SONNIGEM BALKON
Plat te koop
Leefruimte 66.00 m²
1 Kamer
€ 140 00047807 Krefeld
/GermanyRelevantie:(62.2 %)
Distanz: Mönchengladbach Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 24 km - Reiheneckhaus in 47807 Krefeld, Wilhelmstr.
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 95.00 m²
Land 478.00 m²
€ 313 00047807 Krefeld
/GermanyRelevantie:(86.7 %)
Distanz: Willich Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 7 km - Etagenwohnung in 41334 Nettetal, Ringstr.
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 93.00 m²
Land 2384.00 m²
3 Kamer
€ 60 00041334 Nettetal
/GermanyRelevantie:(80 %)
Distanz: Wachtendonk Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 11 km
60x Leven Venn. Huizen, appartementen en land , Kaarst te koop en te huur Huizen, appartementen en land Venn te koop en te huur. De meest actuele huizen, flats, commerciële eigendommen en grond Venn zijn te vinden op reedb.com.Je zoekt a Wonen in Venn om te huren of te kopen? Op reedb.com vind je een grote selectie Wonen in Venn om te huren of te kopen. Wilt u hun Wonen in Venn huren of verkopen? Je kunt hun Wonen in Venn direct te huur of te koop aanbieden op reedb.com.

data load ...
Bekijk