-
53x Onroerend goed in Soest
Eigendom in Soest. Op reedb.com vind je een grote selectie Onroerend goed in Soest om te huren of te kopen.
- Unna: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 169.00 m²
Land 872.00 m²
€ 465,00059425 Unna
/Germany - Etagenwohnung in 58675 Hemer, Gaxberger Weg
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 73.00 m²
Land 3012.00 m²
3 Kamer
€ 64 30058675 Hemer
/GermanyRelevantie:(100 %) - Hemer: Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Land 4338.00 m²
€ 66 60058675 Hemer
/GermanyRelevantie:(57.7 %)
Distanz: Plettenberg Nordrhein-Westfalen (NRW) (de) ca. 28 km - Hemer: Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Land 4338.00 m²
€ 156 00058675 Hemer
/GermanyRelevantie:(57.7 %)
Distanz: Plettenberg Nordrhein-Westfalen (NRW) (de) ca. 28 km - Mehrfamilienhaus in 58675 Hemer, Frönsberger Str.
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 564.00 m²
Land 2389.00 m²
€ 208 00058675 Hemer
/GermanyRelevantie:(62.2 %)
Distanz: Sundern Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 24 km - Holzwickede: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 156.00 m²
Land 353.00 m²
€ 318 00059439 Holzwickede
/GermanyRelevantie:(73.3 %)
Distanz: Kamen Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 16 km - Iserlohn: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 333.00 m²
Nuttig gebied 1590.00 m²
Land 6291.00 m²
€ 100 00058640 Iserlohn
/GermanyRelevantie:(100 %) - Zweifamilienhaus in 58640 Iserlohn, Nothweg
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 353.00 m²
Land 10000.00 m²
€ 265 00058640 Iserlohn
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 189.00 m²
Land 10000.00 m²
€ 265 00058640 Iserlohn
/GermanyRelevantie:(100 %) - Unna: Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Huis Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 302.00 m²
Land 530.00 m²
€ 304 00059427 Unna
/GermanyRelevantie:(84.4 %)
Distanz: Dortmund Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 8 km
53x Panden Soest. Huizen, appartementen en land , Unna te koop en te huur Huizen, appartementen en land Soest te koop en te huur. De meest actuele huizen, flats, commerciële eigendommen en grond Soest zijn te vinden op reedb.com.Je zoekt a Eigendom in Soest om te huren of te kopen? Op reedb.com vind je een grote selectie Onroerend goed in Soest om te huren of te kopen. Wilt u hun Eigendom in Soest huren of verkopen? Je kunt hun Eigendom in Soest direct te huur of te koop aanbieden op reedb.com.